AMBALAJ

İki türlü ambalajlama yapılmaktadır.

1- Millerin üzeri bir milimetre kalınlığında plastik ile kaplanmıştır. Bu plastik tabakası millerin üzerine sıcak uygulanarak çok sıkı bir şekilde sarılmıştır. Kesme ve işleme işlemleri sırasında millerin üzerinden soyulmadan işlenmesi tavsiye edilir.

Darbelere karşı depolama şartlarında millerin çizilmesini ve yaralanmasını önler. Plastik amballajla beraber kuru yada soğutma sıvısıyla kesilmesinde bir mahsur yoktur.

2- Millerin üzeri hazırlanmış olan karton borularla kaplanarak ambalajlanmaktadır. Bu mabalaj karton boruların kalınlığı 5 mm kalınlığındadır. Darbelere ve çizilmelere karşı milleri çok iyi bir şekilde korur. Kesimlerin kuru olarak yapılması gerekir. Karton ıslanmamalıdır.

Yada soğutma sıvısıyla kesilmek isteniyorsa millerin karton borudan çıkarılarak kesilmesinde yarar vardır. Karton borular da millerin boyunda kesilerek işlem başlayana kadar miller muhafaza edilir.

PAKETLEME

Güvenli ve Emniyetli Paketleme...

Karton borularla veya plastikle ambalajlanmış miller halılarla sarıldıktan sonra tekrar 6 metre boyunda plastik çuvallarla sarılarak paketlenir ve sevk edilir.

Hiçbir şekilde rutubet ve darbe almazlar .

Çok uzun taşımalarda emniyetli bir şekilde taşınabilirler.

Bu şekilde ambalajlama ve paketleme ayrıca ücretlendirilmez. Millerin kilo fiyatıyla aynı fiyattan ücretlendirilir.

Çok sert şartlarda depolandığını tespit ettiğimiz bazı gümrüklerde ise paketleme 25 mm kalınlığında çam tahtasından yapılmış tahta sandıklar içinde yapılmaktadır.
Fakat bu paketlemede tahta sandıklar ayrıca ücretlendirilmektedir.

NAKLİYE

Çorlu fabrikamızdan komple kamyon olarak yükleme ve sevkiyatlarımız yapılmaktadır.

Buradan yapmış olduğumuz sevkiyatlarda işyerinize kadar kamyon bazında nakliye ücreti tarafımıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Ayrıca bir nakliye bedeli müşterilerimizden talep edilmemektedir.

Minumum kamyon yükü 16 tondur.

Parsiyel Yüklemelerde İstanbul Ambarlarına kadar veya Çorlu ambarlarına kadar ücretsiz olarak nakliyesini yapmaktayız.